חברת ויאייצ’וור בע”מ, הוקמה בשנת 2008 כחברת בת של מטריקס. בשנת 2010 נרכשה החברה על ידי מר שלמה פלג (המייסד) וכיום מר פלג מחזיק ב 100% ממניות נחברה. מאז הקמתה, עוסקת החברה בפרויקטים במגזר הצבאי בעיקר בחיל האויר וחיל הים. לחברה סיווג בטחוני סודי ביותר (מלמ”ב), מספר ספק מנה”ר ותקן איכות ISO 9001-2015. בשנה האחרונה הוחלט על הקמת תחום חדש שעיקרו שימוש ברחפנים לצרכי אבטחה אזרחית. פיתוח תפיסת האבטחה גובשה ביחד עם חברת אביב כרמל בדגש על אבטחת מתקנים הדורשים סיורים בתדירות קבועה או על פי צרכי מערך ההבטחה הקיים.

רחפן אבטחה – אפצ'י

  • אפצ’י תוכנן לתגבור ולשדרוג של מערכי אבטחה קיימים כגון מערך האבטחה הפועל במגבלות של כוח אדם, טכנולוגיות ואמצעים שמאפשרים התראה, היערכות וסיכול אירועים.
  • לאפצ’י יכולת אבטחה פרואקטיבית שמשמעותה פעילות מתמשכת שבבסיסה זיהוי מוקדם של אנשים ותרחישים חשודים על מנת לברר את פשרם ובמידת הצורך לפעול לסיכולם.
  • יכולת זיהוי אדם, רכב או פעילות חריגה על מנת לשמור עמם קשר עין ולחתור למגע. 
  • תנועה לעבר חשוד, ברכב או ברגל עשויה לחשוף את המאבטח לסיכון, בעיקר אם הוא ינוע בשטח פתוח או נחות. 
  • האיום יכול להתמקם מעבר לכבישים, רחובות, נחלים ותעלות שיקשו על התנועה למגע. הוא יכול גם לתצפת מעל גבי מבנים. היות שהתנועה אל החשוד לא תמיד מתאפשרת בקו ישר, קיים חשש לניתוק קשר עין במהלך התנועה לעברו.
  • איום בתנועה, רגלית או רכובה, יכול לעבור לשטח מת ולהיעלם מעין המאבטח או מהמצלמה המופעלת ממוקד השליטה. בתרחישים כאלו ואחרים, יופעל האפצ’י למתן ראיית שטח נרחבת.
  • אפצ’י (DJI) מצויד במצלמה אנליטית, יום-לילה המסוגלת לגלות תנועות ולעקוב אחר חשודים מגובה רב או נמוך, בין אם הם נמצאים בשטח פתוח ובין בתוך קהל צפוף. בתוך שניות ספורות, ניתן לשגר את האפצ’י לצילום ולשידור תמונות אל התצפיתן במוקד השליטה, אל מוקד השליטה או הסייר ברכב הסיור או אל המאבטח בעמדתו. כך למשל, גם רכב סיור שטח המזהה חשד לגניבה חקלאית, גם אם היא מתרחשת מעבר לוואדי החוצץ בינו לבין החשודים, יוכל להעלות רחפן לאוויר ולעקוב אחרי החשודים במשך הזמן שהוא מפלס את דרכו בנסיעה לעברם. תצפיתן במוקד שו”ב יוכל לשגר אפצ’י עם קבלת התראת גדר או ולפקח על חשוד או פעילות חשודה, מבלי לאבד קשר עין, תוך כדי תדרוך והפניית סיירים, מאבטחים וכוחות ביטחון. גם רכב הביטחון יוכל לקבל תמונה ומפה ישירות לטלפון הנייד.

אפצי - מימוש

  • מבוסס על רחפן מסוג DJI Mavic-2 Enterprise Dual Cam.
  • מערכת ניהול טיסה FlytNow

תוכניות טיסה

שימוש בנקודות ציון כדי ליצור תוכניות טיסה מפורטות ולהשתמש בהן כדי להפוך את פעילויות האבטחה לאוטומטיות.

DRONE-IN-A-BOX SYSTEMS

Contact Us

If You Have Any Questions or Concerns Please Contact

Leave us a Message